2013.10.19 22:16
Béke
Várni a választ,
Rettenetes érzés.
Ugyanis félek,
Hogy mi lesz a vége.
Hát itt van látom,
És örülök neki,
Mert szeretni téged,
Csak így merlek.
—————
